
Жіночий рюкзак рол Sambag RollTop Zard чорний тканинний
2 320 ₴
1 970 ₴
- В наявності
- Код: 24238065
Рюкзак колекції Roll створений для потреб міста: прогулянок, роботи, навчання, спортзалу, урбан подорожей, весняного та літнього відпочинку. Місткий та функціональний помічник поміщає усі необхідні речі на кожен день.
Характеристики:
-
Матеріал верху. Тканина Оксфорд, водовідштовхувальна, стійка до вицвітання та міцна на розрив.
-
Підкладка. Матеріал Оксфорд середньої щільності, міцний, стійкий до царапин, легко чиститься, нитки з нього не вилазять. Завдяки з'єднанню всіх частин підкладки між собою, навантаження на тканину зменшується і розподіляться рівномірно.
-
Фурнітура. Блискавки з надійного пластику. Бігунки металеві з фіксатором: рюкзак не відкриється самостійно від навантажень, а тільки рукою. Встановлені два магніти, завдяки чому рюкзак зверху завжди тримає форму як на фото. Ремінна стрічка з фастексами регулюється зі збільшенням висоти рюкзака. Основне відділення на блискавці.
-
Шлейки. Плечеві ремені надійно пришиті на планку по спинці. Приєднані до боків трикутниками. Довжина регулюються за допомогою трищілинки.
-
Функціональність. Зовні рюкзака спереду одне велике відділення і над ним кишеня на блискавці. Дві кишені з боків на блискавці. Всередині рюкзака окреме відділення під ноутбук до 17 дюймів. Відділення надійно захищено піноматеріалом по всій висоті гаджета. Також захищені піноматеріалом дві невеликих відкриті кишені. З іншого боку середини кишеня на блискавці та одна відкрита кишеня.
-
Розмір: 41*30*16 см. в згорнутому вигляді (див. головне фото), в максимально розгорнутому вигляді габарити рюкзака складають 54*30*16 см.
Рюкзаки доступні у всіх кольорах.
Для більш детальної інформації звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 41 см |
| Колекція | Roll |
| Розмір ноутбука | до 17" |
| Глибина | 16 см |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 1 970 ₴








