
Жіночий рюкзак рол Sambag RollTop X чорно-сірий
1 870 ₴
- В наявності
- Код: 24320130
Рюкзак колекції Roll створений для потреб міста: прогулянок, роботи, навчання, спортзалу, урбан подорожей, весняного та літнього відпочинку. Місткий та функціональний помічник поміщає усі необхідні речі на кожен день.
Характеристики:
-
Матеріал верху. Новітня екошкіра підвищеного рівня зносостійкості (не менше 50 000 циклів за тестом Мартіндейла). Екошкіра водовідштовхуюча, стійка до вицвітання, еластична (не тріскає при експлуатації) та міцна на розрив.
-
Підкладка. Матеріал Оксфорд середньої щільності, міцний, стійкий до царапин, легко чиститься, нитки з нього не вилазять. Завдяки з'єднанню всіх частин підкладки між собою, навантаження на екошкіру зменшується і розподіляться рівномірно. Це продовжує термін служби екошкіри та швів зовні.
-
Фурнітура. Блискавки з надійного пластику. Бігунки металеві з фіксатором: рюкзак не відкриється самостійно від навантажень, а тільки рукою. Основне відділення на блискавці.
-
Шлейки. Плечеві ремені надійно пришиті на планку по спинці. Приєднані до боків трикутниками. Довжина регулюються за допомогою трищілинки.
-
Функціональність. Зовні рюкзака спереду одна кишеня прихована та дві кишені по боках на блискавці. В рюкзака два великих відділення, одне із них під ноутбук до 14 дюймів. З іншого боку середини кишеня на блискавці та одна відкрита кишеня.
-
Розмір: 41*27*18 см. в згорнутому вигляді, в максимально розгорнутому вигляді габарити рюкзака складають 54*27*18 см.
Рюкзаки доступні у всіх кольорах.
Для більш детальної інформації звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 41 см |
| Колекція | Roll |
| Розмір ноутбука | до 14" |
| Глибина | 18 см |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 1 870 ₴








