
Жіночий рюкзак Sambag ReneDouble блакитний з жовтим
1 750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 27151116r
Рюкзачок колекції Rene вмісткий, проте негроміздкий, чудово пристосований до сучасних ритмів міста, створений спеціально для того, щоб стати твоїм незмінним помічником.
Характеристики:
-
Матеріал верху. Новітня екошкіра підвищеного рівня зносостійкості (не менше 50 000 циклів за тестом Мертиндейла). Шкіра водовідштовхуюча, стійка до вицвітання, еластична (не тріскає при експлуатації) та міцна на розрив.
-
Підкладка. Матеріал оксфорд середньої щільності, міцний, стійкий до царапин, легко чиститься, нитки з нього не вилазять. Завдяки з'єднанню всіх частин підкладки між собою, навантаження на екошкіру зменшується і розподіляться рівномірно. Це продовжує термін служби шкіри та швів ззовні.
-
Фурнітура. Блискавки з надійного пластику. Бігунки металеві з фіксатором: рюкзак не відкриється самостійно від навантажень, а тільки рукою. Встановлені два магніта, завдяки чому рюкзак зверху завжди тримає форму як на фото. Основне відділення на блискавці.
-
Шлейки. Плечеві ремені надійно пришиті на планку по спинці. Приєднані до боків трикутниками. Довжина регулюються за допомогою металевого регулятора.
-
Функціоналість. Ззовні рюкзака спереду дві вертикальні кишені на блискавці.Всередині рюказака окреме відділення під ноутбук до 14 дюймів. Відділення надійно захищено піноматеріалом по всій висоті гаджета. З іншого боку середини карман на блискавці та один відкритий карман. На клапані відсутній карман. Ззовні на спинці рюкзака одна кишеня на блискавці.
-
Розмір: 37*31*14 см.
Рюкзаки доступні у всіх кольорах.
Для більш детальної інформації звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 37 см |
| Колекція | Rene |
| Глибина | 14 см |
| Ширина | 31 см |
| Розмір ноутбука | до 14" |
- Ціна: 1 750 ₴








