
Чоловіча шкіряна сумка через плече "Detroit" чорна | Чоловіча барсетка месенджер з натуральної шкіри
1 850 ₴
+380 (97) 160-79-86
- Немає в наявності
- Код: S407
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряні чоловічі сумки через плече користуються великою популярністю завдяки своїй функціональності та стильному вигляду. Вони зручні для щоденного використання, адже дозволяють з легкістю носити всі необхідні речі: документи, смартфон, гаманець та інші аксесуари. Шкіряний матеріал забезпечує довговічність і додає елегантності образу.
- Натуральна шкіра
- Два основні відділення
- Три додаткових відділення
- Металева фурнітура
- Регульований плечовий ремінь
- Розмір: 21х19х5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yozone |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 1 850 ₴








