
-49%
Рюкзак жіночий шкіряний молодіжний міський чорний на кожен день (BR-102)
3 889 ₴
1 990 ₴
+380 (97) 160-79-86
- В наявності
- Код: BR-102
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий шкіряний молодіжний міський чорний на кожен день (BR-102)
Характеристики:
Виробник: TidinBag
Тип: Рюкзак
Розміри (см): 23 х 30 х 13
Колір: Чорний
Матеріал: натуральна шкіра
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- кишені всередині;
- (1) одна зовнішня вертикальна кишеня на блискавці;
- (2) дві бічні зовнішні кишені на блискавці;
Опис:
Рюкзак на блискавці.
Основна ручка та два регульовані ремінці.
На лицьовій стороні рюкзака є накладна кишеня на блискавці. З боків теж є кишені.
Усередині основне велике відділення. Є кишенька для дрібниць на змійці та звичайна кишеня.
Місткий рюкзак із безліччю кишень, красивий, стильний, тримає форму, шкіра м'яка, але щільна, чудовий повсякденний варіант.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 23 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 990 ₴








