
-58%
Чоловіча шкіряна сумка-слінг на плече практична міська чорна зерниста (BR-118)
3 080 ₴
1 290 ₴
+380 (97) 160-79-86
- Готово до відправки
- Код: BR-118
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка-слінг на плече практична міська чорна зерниста (BR-118)
Характеристики:
- Колір: чорний;
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Розмір (ШхВГ, см): 32x18x8;
- Країна-виробник: Туреччина.
Структура:
- (1) одна основна кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня накладна кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня вертикальна кишеня на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці.
Опис:
Якісна чоловіча сумка через плече із щільної зернистої шкіри. Модель виконана в доволі грубій шкірі, що прослужить вам не один рік. Сумка дуже практична і зовсім невибаглива у догляді. Модель можна носити на правому або лівому плечі. Всередині - якісна текстильна підкладка. Фурнітура сріблястого кольору. Сумка чудово замінить вам барсетку, а також стане чудовим помічником у дорогу. Купити сумку можна у нашому магазині за найкращою ціною. Виріб стане чудовим подарунком для будь-якого чоловіка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 290 ₴








