
-54%
Рюкзак жіночий шкіряний міський стильний чорний з ременем (BR-214)
4 280 ₴
1 990 ₴
+380 (97) 160-79-86
- В наявності
- Код: BR-214
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий шкіряний міський стильний чорний з ременем (BR-214)
Характеристики:
- Тип: Рюкзак
- Розміри (см): 23 х 30 х 11
- Колір: чорний
- Матеріал: натуральна шкіра
- Країна виробника: Туреччина.
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- (2) кишені всередині;
- (3) три зовнішні кишені на блискавці;
Опис:
Стильний аксесуар для дівчат і жінок, необхідний для повсякденного життя, яке стає більш динамічним, активним і швидкісним. У такий практичний та функціональний рюкзак дозволить розмістити багато різноманітних, необхідних речей. Виготовлений з натуральної шкіри, у практичному чорному кольорі, який буде доречний у будь-якій колірній гамі гардеробу. Вміщує документи формату А5.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 11 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основне |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Тип шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина: | 230 мм |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 1 990 ₴



