
Чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка з ручкою чорна Tiding Bag (BR-256)
3 380 ₴
+380 (97) 160-79-86
- Немає в наявності
- Код: BR-256
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка через плече шкіряна барсетка з ручкою чорна Tiding Bag (BR-256)
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 22 х 25 х 7.
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці.
Опис:
Шкіряний чоловічий месенджер виконаний з м'якої натуральної шкіри. Аристократичний чорний колір підкреслює статусність власника. Лаконічний дизайн дозволяє використовувати аксесуар із повсякденним або діловим одягом. У сумці є зручна коротка ручка та текстильний незнімний плечовий ремінь, що регулюється по довжині. На сумку встановлено надійну металеву фурнітуру. Зовні з лицьового боку розміщено дві кишені для зберігання особистих речей, до яких необхідний швидкий доступ. А в головному відділенні можна розмістити такі предмети, як планшет, термочашку, блокнот або книгу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 380 ₴








