
Жіночий рюкзак рол Sambag RollTop KZN чорний принт "Graphity"
1 670 ₴
- Немає в наявності
- Код: 24300715
Рюкзак колекції Roll створений для потреб міста: прогулянок, роботи, навчання, спортзалу, урбан подорожей, весняного та літнього відпочинку. Місткий та функціональний помічник поміщає усі необхідні речі на кожен день.
Характеристики:
-
Матеріал верху. Новітня екошкіра підвищеного рівня зносостійкості в поєднанні з поліестером. Матеріал водовідштовхуючий, стійкий до вицвітання, еластичний (не тріскає при експлуатації) та міцний на розрив.
-
Підкладка. Матеріал Оксфорд середньої щільності, міцний, стійкий до царапин, легко чиститься, нитки з нього не вилазять. Завдяки з'єднанню всіх частин підкладки між собою, навантаження на екошкіру зменшується і розподіляться рівномірно. Це продовжує термін служби екошкіри та швів зовні.
-
Фурнітура. Блискавки з надійного пластику. Бігунки металеві з фіксатором: рюкзак не відкриється самостійно від навантажень, а тільки рукою. Встановлені два магніти, завдяки чому рюкзак зверху завжди тримає форму як на фото. Ремінна стрічка з фастексами регулюється зі збільшенням висоти рюкзака. Основне відділення на блискавці.
-
Шлейки. Плечеві ремені м'які, надійно пришиті на планку по спинці. Приєднані до боків трикутниками. Довжина регулюються за допомогою трищілинки.
-
Функціональність. Зовні рюкзака спереду одна кишеня прихована на блискавці. В рюкзака два великих відділення, одне із них під ноутбук до 14 дюймів. З іншого боку середини кишеня на блискавці та одна відкрита кишеня.
-
Розмір: 41*27*18 см. в згорнутому вигляді.
Рюкзаки доступні у всіх кольорах.
Для більш детальної інформації звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 41 см |
| Колекція | Roll |
| Розмір ноутбука | до 14" |
| Глибина | 18 см |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 1 670 ₴








