
Шкіряна чоловіча бананка / Сумка на пояс Sambag Harvi чорна
1 152 ₴
- Немає в наявності
- Код: 88218101
Вмістка та практична сумка бананка зі шкіри - невід'ємний атрибут активних людей.
Характеристики:
-
Матеріал верха: натуральна шкіра. Шкіра водовідштовхуюча, стійка до вицвітання, еластична (не тріскає при експлуатації) та міцна на розрив.
-
Підкладка. Матеріал оксфорд середньої щільності, міцний, стійкий до царапин, легко чиститься, нитки з нього не вилазять. Завдяки з'єднанню всіх частин підкладки між собою, навантаження на екошкіру зменшується і розподіляться рівномірно. Це продовжує термін служби шкіри та швів ззовні.
-
Фурнітура. Блискавки з надійного пластику. Бігунки металеві з фіксатором: сумка не відкриється самостійно від навантажень, а тільки рукою. Основне відділення на блискавці. Фастекс-застібка з міцного сучасного пластика.
-
Шлейки. Плечевий ремень в поєданні текстилю та натуральної шкіри, надійно пришитий на планку по спинці. Приєднаний до боків шкіряними трикутниками. Довжина регулюються за допомогою металлического регулятора.
-
Функціоналість. Ззовні спереду сумки кишеня на магніті. Всередині сумки окреме одне відділення, яке поділене на декілька кишень, одна із них на блискавці. Ззовні на спинці сумки одна кишеня на блискавці. Стандартно поставляється на обхват по талії (через плече) від 86 см до 123 см: ремінь регулюється. При замовленні в коментарі зазначте необхідну довжину ременя, якщо вона відрізняється від стандартної.
-
Розмір: 24*16*6 см.
Сумки доступні у всіх кольорах.
Для більш детальної інформації звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 24 см |
| Колекція | Harvi |
| Декор | Без декору |
| Глибина | 6 см |
| Ширина | 16 см |
| Тип | Городской |
- Ціна: 1 152 ₴








