
Чоловічий рюкзак рол Sambag RollTop Hacking чорний принт "illusion"
2 320 ₴
- В наявності
- Код: 24460122m
Рюкзак колекції Roll створений для потреб міста: прогулянок, роботи, навчання, спортзалу, урбан подорожей, весняного та літнього відпочинку. Місткий та функціональний помічник поміщає усі необхідні речі на кожен день.
Характеристики:
-
Матеріал верха: новітня екошкіра підвищеного рівня зносостійкості (не менше 50 000 циклів за тестом Мертиндейла). Шкіра водовідштовхуюча, стійка до вицвітання, еластична (не тріскає при експлуатації) та міцна на розрив. Спинка тримає форму: ущільнена піноматеріалом.
-
Підкладка. Матеріал оксфорд середньої щільності, міцний, стійкий до царапин, легко чиститься, нитки з нього не вилазять. Завдяки з'єднанню всіх частин підкладки між собою, навантаження на екошкіру зменшується і розподіляться рівномірно. Це продовжує термін служби шкіри та швів ззовні.
-
Фурнітура. Блискавки з надійного пластику. Бігунки металеві з фіксатором: рюкзак не відкриється самостійно від навантажень, а тільки рукою. Встановлені два магніти, завдяки чому рюкзак зверху завжди тримає форму як на фото. Ремінна стрічка з фастексами регулюється зі збільшеням висоти рюкзака. Основне відділення на блискавці.
-
Шлейки. Плечеві ремені надійно пришиті на планку по спинці. Приєднані до боків трикутниками. На звороті ременів вентиляційна сітка AirMesh 3D . Довжина регулюються за допомогою трьохщелівки.
-
Функціоналість. Ззовні рюкзака спереду одне велике прозоре відділення на блискавці. Дві выдкриті кишені з боків . Всередині рюкзака окреме відділення під ноутбук до 17 дюймів. Відділення надійно захищено піноматеріалом по всій висоті гаджета. Також захищені піноматеріалом дві невеликих відкриті кишені. З іншого боку середини кишеня на блискавці та одина відкрита кишеня.
-
Розмір: 41*30*16 в згорнутому вигляді (див. головне фото), в максимально розгорнутому вигляді габарити рюказака складають 53*30*16( див. додаткові фото).
Рюкзаки доступні у кольорах.
Для більш детальної інформації звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 41 см |
| Колекція | Roll |
| Розмір ноутбука | до 17" |
| Декор | Без декору |
| Глибина | 16 см |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 2 320 ₴








