
-5%
Чоловічий рюкзак рол Sambag Loft Zard чорний з клапаном
2 640 ₴
2 510 ₴
+380 (97) 160-79-86
- В наявності
- Код: 22651001m
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак колекції створений для потреб міста: прогулянок, роботи, навчання, спортзалу, урбан подорожей, весняного та літнього відпочинку. Місткий та функціональний помічник поміщає усі необхідні речі на кожен день.
Характеристики:
- Матеріал верха: новітня екошкіра підвищеного рівня зносостійкості (не менше 50 000 циклів за тестом Мертиндейла). Шкіра водовідштовхуюча, стійка до вицвітання, еластична (не тріскає при експлуатації) та міцна на розрив.
- Підкладка. Матеріал оксфорд середньої щільності, міцний, стійкий до царапин, легко чиститься, нитки з нього не вилазять. Завдяки з'єднанню всіх частин підкладки між собою, навантаження на екошкіру зменшується і розподіляться рівномірно. Це продовжує термін служби шкіри та швів ззовні.
- Фурнітура. Блискавки з надійного пластику. Бігунки металеві з фіксатором: рюкзак не відкриється самостійно від навантажень, а тільки рукою. Встановлені два магніти, завдяки чому рюкзак зверху завжди тримає форму як на фото. Ремінна стрічка з фастексами регулюється зі збільшеням висоти рюкзака. Основне відділення на блискавці.
- Шлейки. Плечеві ремені надійно пришиті на планку по спинці. Приєднані до боків трикутниками. Довжина регулюються за допомогою трьохщелівки.
- Функціоналість. Ззовні рюкзака спереду одне велике відділення і над ним карман на блискавці. Два кармани з боків на блискавці. Всередині рюказака окреме відділення під ноутбук до 17 дюймів. Відділення надійно захищено піноматеріалом по всій висоті гаджета. Також захищені піноматеріалом два невеликих відкритих кармани. З іншого боку середини карман на блискавці та один відкритий карман.
Рюкзаки доступні у всіх кольорах.
Для більш детальної інформації звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 46 см |
| Колекція | Loft |
| Розмір ноутбука | до 17" |
| Декор | Без декору |
| Глибина | 13 см |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 2 510 ₴



