
Шкіряна чоловіча бананка / Сумка на пояс Sambag Holster MSH чорна
1 445 ₴
- Немає в наявності
- Код: 87119101m
Шкіряна сумочка на пояс бананка Sambag Holster - твій ключ до свободи руху
Сумка на пояс, через плече - невід'ємний атрибут активних людей
Вона зручна, містка і, як наслідок, практична
Характеристики:
-
Матеріал верха: Натуральна шкіра підвищеного рівня зносостійкості (не менше 50 000 циклів за тестом Мертиндейла). Шкіра водовідштовхуюча, стійка до вицвітання, еластична (не тріскає при експлуатації) та міцна на розрив.
-
Підкладка. Матеріал оксфорд середньої щільності, міцний, стійкий до царапин, легко чиститься, нитки з нього не вилазять. Завдяки з'єднанню всіх частин підкладки між собою, навантаження на екошкіру зменшується і розподіляться рівномірно. Це продовжує термін служби шкіри та швів ззовні.
-
Фурнітура. Металева блискавка. Бігунки металеві з фіксатором: сумка не відкриється самостійно від навантажень, а тільки рукою. Основне відділення на блискавці. Фастекс-застібка з міцного сучасного пластика.
-
Шлейки. Плечевий ремень з натуральної шкіри, надійно пришитий на планку по спинці. Довжина регулюються за допомогою регулятора.
-
Функціоналість. Всередині сумки одне відділення та декілька кишень. Ззовні на спинці сумки одна кишеня на блискавці. Стандартно поставляється на обхват по талії (через плече) від 100 см до 145 см: ремінь регулюється. При замовленні в коментарі зазначте необхідну довжину ременя, якщо вона відрізняється від стандартної (размер ремня +/-35 см не впливає на ціну)
-
Розмір: самого карману бананки 25х14х4 см, а загальна довжина 36 см.
Сумки доступні у всіх кольорах.
Для більш детальної інформації звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Користувацькі характеристики | |
| Колекція | Holster |
| Тип | Городской |
| Висота | 36 см |
| Ширина | 14 см |
| Глибина | 4 см |
- Ціна: 1 445 ₴








