
Шкіряна чоловіча бананка / Сумка на пояс Sambag Soho руда
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 82113121wm
Сумочка з натуральної шкіри на пояс, бананка Sambag - чудовий варіант для людей, які стежать за модними тенденціями
Переваги сумки на пояс Sambag:
- виконана із натуральної шкіри;
- міцна, надійна і практична підкладка, яка у свою чергу є водостійкою і зробленою з екологічно чистих матеріалів;
- всередині три відділення, щоб зручно розділити телефон, ключі, гроші і різні дрібнички;
- акуратний пошив, всі строчки рівні, увага до деталей, навіть ті ж нитки європейського виробництва: тоненькі, міцні, а головне еластичні - вони не пошкоджують шкіру , як звичайні;
- металевий бігунок з фіксатором, який надійно і плавно їздить по блискавці;
- фастекс-застібка з міцного сучасного пластика
- широкий вибір кольорів, варіацій фурнітури;
- краща ціна на ринку у своєму сегменті.
Встигни поповнити свій гардероб практичною новинкою
Розмір 33х14 см
Стандартно поставляється на охват по талії (через плече) від 91 см до 130 см: ремінь регулюється.
Також є з короткими і довгими ременями. При замовленні в коментарі зазначте необхідну довжину ременя, якщо вона відрізняється від стандартної.
Для більш детальної інформації звертайтесь за контактами, вказаними на сайті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 33 см |
| Колекція | Soho |
| Декор | Без декору |
| Глибина | 5 см |
| Ширина | 14 см |
| Тип | Городской |
- Ціна: 1 500 ₴


