
Рюкзак жіночий Sambag RollTop Double чорний
2 860 ₴
2 280 ₴
- В наявності
- Код: 24330001
Рюкзак трансформер колекції Roll створений для потреб міста. Місткий та функціональний, поміщає усі необхідні речі на кожен день.
Характеристики:
-
Матеріал верху. Новітня екошкіра підвищеного рівня зносостійкості (не менше 50 000 циклів за тестом Мартіндейла). Екошкіра водовідштовхуюча, стійка до вицвітання, еластична (не тріскає при експлуатації) та міцна на розрив.
-
Підкладка. Матеріал Оксфорд середньої щільності, міцний, стійкий до царапин, легко чиститься, нитки з нього не вилазять. Завдяки з'єднанню всіх частин підкладки між собою, навантаження на матеріал зменшується і розподіляться рівномірно.
-
Фурнітура. Блискавки з надійного пластику. Бігунки металеві з фіксатором: рюкзак не відкриється самостійно від навантажень, а тільки рукою. Ремінна стрічка з фастексами регулюється зі збільшенням висоти рюкзака. Основне відділення на блискавці.
-
Шлейки. Плечеві ремені надійно пришиті на планку по спинці. Приєднані до боків трикутниками. Довжина регулюються за допомогою трищілинки.
-
Функціональність. Зовні рюкзака спереду одна прихована кишеня на блискавці та додаткова кишеня-бананка з безліччю відділень та кишень. В середині рюкзака два великих відділення, одне із них під ноутбук до 14 дюймів та дві кишені. З іншого боку середини кишеня на блискавці та дві відкритих кишені. Ви можете трансформувати даний рюкзак окремо в бананку та рюкзак, і носити їх як разом, так і окремо. Бананка відкріплюється та комплектується ременем для носки.
-
Розмір: 41*27*18 см. в згорнутому вигляді.
Рюкзаки доступні у всіх кольорах.
Для більш детальної інформації звертайтесь за контактами, вказаними на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambag |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Оксфорд |
| Тип | Міський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 см |
| Колекція | Roll |
| Глибина | 18 см |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 2 280 ₴








