
Чоловіча шкіряна сумка через плече "London" чорна | Чоловіча барсетка месенджер з натуральної шкіри
1 750 ₴
+380 (97) 160-79-86
- Немає в наявності
- Код: S245
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряні чоловічі сумки через плече користуються великою популярністю завдяки своїй функціональності та стильному вигляду. Вони зручні для щоденного використання, адже дозволяють з легкістю носити всі необхідні речі: документи, смартфон, гаманець та інші аксесуари. Шкіряний матеріал забезпечує довговічність і додає елегантності образу.
- Висота: 24 см
- Ширина: 20 см
- Товщина: 4,5 см
- Натуральна шкіра "Флотар"
- Металева фурнітура
- Регульований плечовий ремінь
- Три відділення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yozone |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 4.5 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 750 ₴








