
Чоловічий рюкзак TS91 чорний
990 ₴
+380 (97) 160-79-86
- Немає в наявності
- Код: S91
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей стильний чоловічий рюкзак із штучної шкіри поєднує в собі сучасний дизайн та функціональність. Стане ідеальним супутником для чоловіків, які цінують стиль, практичність та комфорт у повсякденному житті.
Особливості:
- Матеріал: штучна шкіра.
- Відділення: головне містке відділення, кишеня всередині рюкзака на спинці, зовнішня кишеня для дрібних речей.
- Дизайн: мінімалістичний стиль з акцентом на універсальність, що підходить для офісу, навчання чи подорожей.
- Комфорт: м'які регульовані лямки та поролонова спинка.
- Захист: міцні блискавки.
Розміри та об'єм:
- Висота: 45 см
- Ширина: 38 см
- Глибина: 13 см
- Об'єм: 22 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yozone |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 22 л |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 38 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 990 ₴






