
-57%
Чоловіча шкіряна сумка-слінг через плече стильна для щоденного носіння чорна (BR-110)
3 165 ₴
1 375 ₴
+380 (97) 160-79-86
- Готово до відправки
- Код: BR-110
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка-слінг через плече стильна для щоденного носіння чорна (BR-110)
Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 17х32х8.
- Виробник: Туреччина
Структура:
- (2) два основні відділення на блискавці;
- (1) одне відділення відкритого типу
- (1) кишеня відкритого типу на лицьовій стороні;
- (1) одна кишеня на блискавці на тильній стороні
- (1) всередині маленька кишеня на блискавці.
Опис:
Рюкзак виготовлений з натуральної шкіри з зернистою поверхнею в чорному кольорі. Ідеально підійде для міського життя. Має одне велике відділення. На лицьовій панелі рюкзака розміщено накладний кишеню , на ньому - додатковий горизонтальний кишеня для дрібниць. Колір фурнітури - під срібло. Підкладка - текстиль. Плечовий ремінь, що регулюється по довжині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 375 ₴








