
-50%
Шкіряна чоловіча сумка-барсетка чорна 21х26х6 см месенджер через плече з ручкою Tiding Bag (BR-115)
3 380 ₴
1 690 ₴
+380 (97) 160-79-86
- Готово до відправки
- Код: BR-115
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна чоловіча сумка-барсетка чорна 21х26х6 см месенджер через плече з ручкою Tiding Bag (BR-115)
Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 21 х 26 х 6.
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня накладна кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня врізна кишеня на блискавці.
Опис:
Чоловічий месенджер Tiding Bag виготовлений з натуральної телячої шкіри. Аристократичний чорний колір підкреслює статусність власника. Лаконічний дизайн дозволяє використовувати аксесуар із повсякденним та діловим одягом. Для носіння можна використовувати коротку ручку або плечовий ремінь, регульований по довжині. На сумку встановлено надійну металеву фурнітуру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 690 ₴








