
Чоловіча шкіряна сумка для документів та ноутбука офісна ділова чорна Tiding Bag (BR-116)
5 080 ₴
2 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: BR-116
Чоловіча шкіряна сумка для документів та ноутбука офісна ділова чорна Tiding Bag (BR-116)
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 38 x 29 x 8.
Структура
- (2) два основні відділення;
- кілька внутрішніх кишень;
- (2) дві зовнішні кишені закриваються за допомогою блискавки;
- регульований за довжиною ремінь.
Опис:
Ділова сумка-портфель виготовлена з натуральної шкіри із застосуванням якісної фурнітури. Офісна сумка має зручний регульований знімний ремінь через плече. Також зазначена сумка для документів обладнана спеціальними ручками, які дають змогу переносити її в руці. Шкіряна сумка-портфель має місткі два основні відділення, яке закривається на блискавку, і в якому розташовані внутрішні кишені. На кожній зі своїх бічних сторін ця офісна сумка для документів має додаткові кишені. Два кишені закриваються за допомогою блискавки. Представлена офісна сумка послугує Вам, як досить практичне, функціональне та стильне придбання, яке допоможе Вам у повсякденній офісній рутині та доповнить Ваш діловий стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Портфель |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кількість відділень | 5 |
| Відділення | 2 основних |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина: | 380 мм |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 2 290 ₴








