
-56%
Рюкзак шкіряний чоловічий універсальний для відпочинку та роботи 30х40х16 чорний Tiding Bag (BR-154)
5 380 ₴
2 390 ₴
+380 (97) 160-79-86
- Готово до відправки
- Код: BR-154
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкіряний чоловічий універсальний для відпочинку та роботи 30х40х16 чорний Tiding Bag (BR-154)
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 30 х 40 х16.
Структура
- (1) одне основне відділення;
- (2) 2 кишені на лицьовій стороні;
- (3) три внутрішні кишені.
Опис:
Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий. На лицьовій стороні розташовані функціональні кишені. Велике основне відділення. Якісна фурнітура. Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків. Підійде під ноутбук 15'
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австралія |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 32 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 390 ₴







