
-57%
Рюкзак чоловічий шкіряний універсальний для ноутбука та документів 30х41х12 чорний Tiding Bag (BR-155)
5 277 ₴
2 287 ₴
+380 (97) 160-79-86
- Готово до відправки
- Код: BR-155
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак чоловічий шкіряний універсальний для ноутбука та документів 30х41х12 чорний Tiding Bag (BR-155)
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 30х41х12.
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- (1) на лицьовій стороні кишеня на блискавці;
- (3) три внутрішні кишені.
Опис:
Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий. На лицьовій стороні розташований функціональний кишеню. Велике основне відділення. Якісна фурнітура. Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків. Підходить під 15' ноутбука
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 28 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 287 ₴








