
Ремінь шкіряний жіночий червоний класичний пояс на щодень для сукні і джинсів (BR-158)
899 ₴
+380 (97) 160-79-86
- Немає в наявності
- Код: BR-158
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь шкіряний жіночий червоний класичний пояс на щодень для сукні і джинсів (BR-158)
Характеристики:
-
Матеріал ременя: натуральна шкіра;
-
Колір ременя: червоний;
-
Розміри: 115 см. х 3 см.
Опис:
Виріб виконаний із натуральної телячої шкіри.
Універсальна модель ремня підійде як для повсякденного носіння. так і для вечірнього вбрання. Ремінь стане чудовим доповненням до Вашого образу.
Ремінь – універсальна деталь жіночого гардеробу, тому важливо знати, якою довжиною він має бути, як правильно його одягати. Пікантний акцент, що створює на талії, він миттєво робить силует більш жіночним та витонченим, надає йому лиску та витонченості. Перебуваючи на піку популярності, допомагає у конструюванні ультрамодних аутфітів, неймовірно стильних луків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 110 - 116 см. |
| Длина ремня | 115 мм |
| Ширина ремня | 30 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Колір | Червоний |
| Коротшає | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 111-120 см |
- Ціна: 899 ₴


