
-35%
Шкіряна чоловіча сумка-месенджер чорна 21x24x6 см барсетка з натуральної шкіри Tiding Bag (BR-233)
2 746 ₴
1 790 ₴
+380 (97) 160-79-86
- В наявності
- Код: BR-233
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна чоловіча сумка-месенджер чорна 21x24x6 см барсетка з натуральної шкіри Tiding Bag (BR-233)
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри: (ШхВхГ): 21 x 24 x 6.
- Виробник: Туреччина;
Опис:
Чорна шкіряна сумка в чорному кольорі з зернистою текстурою. Сумка оснащена текстильним плечовим ременем, який регулюється по довжині, сріблястою фурнітурою і шкіряними пуллер. Сумка має одне основне відділення, яке знаходиться під клапаном. Клапан закривається на дві магнітні кнопки. Також з лицьового боку є кишеня відкритого типу, з тильного боку є кишеня відкритого типу на магнітній кнопці. Основне відділення розділено на дві частини, кишенею-перегородкою на блискавці, також всередині є кишеня відкритого типу і кишеню на блискавки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ricco |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 790 ₴








