
-50%
Рюкзак міський жіночий шкіряний повсякденний стильний натуральна шкіра чорний (BR-244)
3 980 ₴
1 990 ₴
+380 (97) 160-79-86
- Готово до відправки
- Код: BR-244
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський жіночий шкіряний повсякденний стильний натуральна шкіра чорний (BR-244)
Характеристики:
- Виробник: TidinBag
- Тип: Рюкзак
- Розміри (см): 25 х 33 х 14
- Колір: Чорний
- Матеріал: натуральна шкіра
- Країна виробника: Туреччина.
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- кишені всередині;
- (1) одне додаткове відділення на блискавці;
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці;
- (2) дві бічні зовнішні кишені;
Опис:
Стильний аксесуар для дівчат і жінок, необхідний для повсякденного життя, яка стає динамічнішою, активнішою та швидкіснішою. У такий практичний і функціональний рюкзак дасть змогу розмістити багато різноманітних речей. Виготовлений із натуральної шкіри, у практичному чорному кольорі, який буде доречний у будь-якій колірній гамі гардероба. Вміщує документи формату А5.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 25 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 990 ₴








