
-50%
Рюкзак шкіряний чоловічий міський стильний для ноутбука та документів чорний Tiding Bag (BR-263)
4 780 ₴
2 390 ₴
+380 (97) 160-79-86
- Готово до відправки
- Код: BR-263
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкіряний чоловічий міський стильний для ноутбука та документів чорний Tiding Bag (BR-263)
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туречччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 30х41х12 см.
Структура
- (1) одне основне відділення;
- (1) на лицьовій стороні кишеню на блискавці;
- (1) на тильній стороні кишенька на блискавці;
- (1) прихований всередині кишеню.
Опис:
Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий. На лицьовій стороні розташований функціональний кишеню. Велике основне відділення. Якісна фурнітура. Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 30 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 390 ₴








