
-33%
Ремінь шкіряний жіночий білий класичний пояс (BR-270)
899 ₴
599 ₴
+380 (97) 160-79-86
- Готово до відправки
- Код: BR-270
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь шкіряний жіночий білий класичний пояс (BR-270)
Характеристики:
-
Матеріал ременя: натуральна шкіра;
-
Колір ременя:,білий;
-
Розміри: 125 см. х 3 см.
Опис:
Виріб виконаний із натуральної телячої шкіри.
Універсальна модель ремня підійде як для повсякденного носіння. так і для вечірнього вбрання. Ремінь стане чудовим доповненням до Вашого образу.
Ремінь – універсальна деталь жіночого гардеробу, тому важливо знати, якою довжиною він має бути, як правильно його одягати. Пікантний акцент, що створює на талії, він миттєво робить силует більш жіночним та витонченим, надає йому лиску та витонченості. Перебуваючи на піку популярності, допомагає у конструюванні ультрамодних аутфітів, неймовірно стильних луків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Длина ремня | 125 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 115 - 125 см. |
| Розмір ременя | 111-120 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Тип ременя | Класичний |
| Колір | Білий |
| Ширина ремня | 30 мм |
- Ціна: 599 ₴







