
Жіночий шкіряний ремінь коричневий класичний пасок (BR-272)
899 ₴
+380 (97) 160-79-86
- Немає в наявності
- Код: BR-272
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний ремінь коричневий класичний пасок (BR-272)
Характеристики:
-
Матеріал ременя: натуральна шкіра;
-
Колір ременя:,коричневий;
-
Розміри: 112 см. х 3 см.
Опис:
Виріб виконаний із натуральної телячої шкіри.
Універсальна модель ремня підійде як для повсякденного носіння. так і для вечірнього вбрання. Ремінь стане чудовим доповненням до Вашого образу.
Ремінь – універсальна деталь жіночого гардеробу, тому важливо знати, якою довжиною він має бути, як правильно його одягати. Пікантний акцент, що створює на талії, він миттєво робить силует більш жіночним та витонченим, надає йому лиску та витонченості. Перебуваючи на піку популярності, допомагає у конструюванні ультрамодних аутфітів, неймовірно стильних луків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Длина ремня | 112 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 106 - 112 см. |
| Розмір ременя | 111-120 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Тип ременя | Класичний |
| Колір | Коричневий |
| Ширина ремня | 30 мм |
- Ціна: 899 ₴








