
-50%
Чоловіча шкіряна сумка через плече чорна 21.5x25x7 см барсетка-месенджер (BR-275)
3 580 ₴
1 790 ₴
+380 (97) 160-79-86
- Готово до відправки
- Код: BR-275
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка через плече чорна 21.5x25x7 см барсетка-месенджер (BR-275)
Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 21.5 x 25 x 7.
- Виробник: Туреччина
Структура:
- (1) одна основна застібка на блискавці;
- (2) два внутрішніх відділення;
- (1) ода наружна кишеня відкритого типу;
- (1) одна зовнішня кишеня позаду.
Опис:
Сумка-планшет універсальна з натуральної шкіри для портмоне, документів, планшета, мобільного, ключів та дрібниць. Ця модель зручна, надійна, функціональна, фабричного виробництва з якісною фурнітурою. Виглядає дуже стильно та акуратно. Надійно прошита з обох боків міцними швами. Відмінне доповнення до Вашого образу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 790 ₴








