
-50%
Чоловіча шкіряна офісна сумка портфель універсальна для ноутбука чорний Tiding Bag (BR-278)
4 780 ₴
2 390 ₴
+380 (97) 160-79-86
- В наявності
- Код: BR-278
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна офісна сумка портфель універсальна для ноутбука чорний Tiding Bag (BR-278)
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 39 x 29 x 6.
Структура
- (2) два основні відділення;
- кілька внутрішніх кишень;
- (1) одна зовнішня кишеня закривається за допомогою блискавки;
- Регульований плечовий ремінь
Опис:
Чоловіча шкіряна сумка-нужний аксесуар для ділового чоловіка. Закривається на блискавку. Колір фурнітури — срібло. Фурнітура — метал. Підкладка - текстиль. Знімний плечовий ремінь регулюється за довжиною. Підходить під 15'. Стане незамінним помічником для Вас на кожен день як в офісі, так і в повсякденному житті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Портфель |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | 2 основних |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина: | 390 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Ділова |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 2 390 ₴








