
-50%
Чоловіча шкіряна сумка-барсетка чорна 21х26х6 см сумка-месенджер через плече з ручкою (BR-291)
3 380 ₴
1 690 ₴
+380 (97) 160-79-86
- Готово до відправки
- Код: BR-291
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка-барсетка чорна 21х26х6 см сумка-месенджер через плече з ручкою (BR-291)
Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 21 х 26 х 6.
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня накладна кишеня на блискавці;
- (1) одна зовнішня врізна кишеня на блискавці.
Опис:
Чоловічий месенджер Tiding Bag виготовлений з натуральної телячої шкіри. Аристократичний чорний колір підкреслює статусність власника. Лаконічний дизайн дозволяє використовувати аксесуар із повсякденним та діловим одягом. Для носіння можна використовувати коротку ручку або плечовий ремінь, регульований по довжині. На сумку встановлено надійну металеву фурнітуру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 690 ₴








